عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز
تورهای خارجی نوروز 98
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
تورهای خارجی نوروز 98
بلیط هواپیما

دستشویی عمومی به ارزش یک میلیون دلار! (عکس)

دستشویی عمومی به ارزش یک میلیون دلار! (عکس)

توالت عمومی به ارزش یک میلیون دلار (عکس)

 

به گزارش ایران ناز قیمت هر متر مربع از این دستشویی عمومی حدود 92 میلیون تومان می باشد.

 

یک دستشویی عمومی قدیمی در شرق لندن با قیمت یک میلیون دلار به فروش گذاشته شده است. قیمت هر متر مربع از این دستشویی عمومی به عبارتی معادل 25.444 دلار (حدود 91 میلیون و 600 هزار تومان) است.

 

دستشویی عمومی به ارزش یک میلیون دلار! (عکس)

 

بنای دستشویی عمومی زیرزمینی 600 فوت مربع (55.7 متر مربع) است
به گزارش ایندیپندنت، لندن شهری است که قیمت مسکن در آن سر به فلک می‌گذارد و به سادگی حتی نمی‌توان چند متر دستشویی ناقابل خرید. قیمت هر فوت مربع از این دستشویی عمومی 2378 دلار است.

 

این دستشویی عمومی در شرق لندن واقع شده و به قیمت یک میلیون پوند به فروش گذاشته شده است. مشاورین املاک «کلارک اند لوید» مسئولیت فروش این دستشویی عمومی را عهده‌دار هستند. به گفته آن‌ها، از بنای دستشویی عمومی زیرزمینی با مساحت 55.7 متر مربع می‌توان برای رستوران یا کافه‌ای کوچک نیز استفاده کرد. در آن صورت، این بنا توانایی پذیرایی از حدود 60 مشتری را داراست.

 

گفتنی است این دستشویی عمومی در اوایل دهه 2000 به یک باشگاه شبانه به نام «پابلیک لایف» تغییر کاربری داد، اما آن باشگاه شبانه نیز به دلیل طرح چندین شکایت مبنی بر استفاده از مواد مخدر، رفتار غیر اجتماعی و همچنین مشکلات صدور مجوز در اوایل سال 2012 توسط مشاورین «تاور هملتس» بسته شد.

 

دستشویی عمومی به ارزش یک میلیون دلار! (عکس)

 

این مکان از آن مدت تاکنون خالی مانده بود، اما به تازگی برای فروش وارد بازار خرید و فروش مسکن و املاک لندن شده است. البته در تبلیغات آن آمده که «این مکان فریبنده و عجیب می‌تواند فرصتی طلایی برای راه اندازی سرویس بهداشتی عمومی باشد.»

 

موقعیت جغرافیایی ملک به گونه‌ای است که روبروی بازار اسپیتالفیلدز و کلیسای هاوکسمور قرار دارد؛ بنابراین می‌توان گفت که در قلب زندگی شبانه لندن قرار گرفته است.
گرچه این ملک یک میلیون دلاری قیمت گذاری شده، اما گاردین در گزارشی می‌نویسد که قیمت آن نسبت به سال 2000، سه برابر افزایش یافته است. 

 

با این حال، اگر ملک به کافه تبدیل شود، می‌تواند برای کافه‌های اسم و رسم‌دارِ شرق لندن دردسرساز شود. دلیلش را نیز باید در همان موقعیت جغرافیایی خوبش جستجو کرد.

X خرید اینترنتی انواع ساعت مچی زنانه مردانه و ست با بهترین قیمت