اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

این زن باعث خیانت بزرگ یک فرد مشهور شد (عکس)

این زن باعث خیانت بزرگ یک فرد مشهور شد (عکس)
 نوادگان "چارلز دیکنز " نویسنده معروف انگلیسی تایید کردند رابطه نامشروعی که در فیلم اخیر زندگینامه این نویسنده بزرگ به نمایش درآمده است حقیقت دارد. گفته میشود نمایشنامه نویس معروف انگلیسی در پی ناکامی روابط زناشویی اش با همسرش  " کاترین" 
 
رابطه آشکار و بی پروایی با " الن ترنان" یک بازیگر تاتر داشته است. بنابر مستندات ارائه شده توسط نوادگان این نویسنده شهیر این رابطه نا مشروع منجر به تولد یک نوزاد پسر شده است که بعدها بنا به دلایل نامعلومی مرده است که همه را ناراحت کرد.
 
این زن باعث خیانت بزرگ یک فرد مشهور شد (عکس)

شخصی که پرده از این راز تاریخی برداشته است " لوسیدراهوکسلی" نام دارد که تاریخدان بزرگی است و از نوادگان " چارلز دیکنز" به شمار میرود. او درمصاحبه اش اعلام کرده است فیلم به نمایش درآمده در خصوص زندگی دیکنز بر مبنای واقعیات تاریخی ساخته شده و حتی رابطه نامشروع به نمایش درآمده در سکانسهای این فیلم نیز به نوعی صحت دارد.
 
گفته میشود رابطه سرد زناشویی دیکنز و همسرش پایه های این خیانت تاریخی را بنا نهاده است و همسر او از این رابطه مطلع بوده. آنچه در سکانسهایی از این فیلم به نمایش درآمده است نشان میدهد "چارلز دیکنز" بعد از اعتراف به داشتن رابطه نامشروع با این زن از همسرش میخواهد جواهراتی که اشتباها برای وی ارسال شده است به معشوقه او بازگرداند.