اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

مصرف تیروسین و تغییر تمرینات

مصرف تیروسین و تغییر تمرینات
تیروسین یك نوع آمینواسید و مكملی است كه در تمام داروخانه‌ها یافت می‌شود و حدود چهار هفته بعد از شروع مصرف اثرات آن ظاهر می‌گردد. گاه مصرف تیروسین با رژیم كاهش وزن همراه است و باعث می‌شود در عرض چند هفته میزان دپامین كاهش یابد و روز به روز کم شود.
 
در پامین ماده‌ای است كه باعث خوشی و هوشیاری، یادگیری، خلاقیت، توجه و تمركز می‌شود و به‌طور طبیعی اشتها را كم كرده و به كاهش وزن كمك می‌كند. همچنین مصرف مواد حاوی کاتچین‌ها مانند چای سبز نیز به دلیل افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن و کمک به کاهش وزن توصیه می‌شود.

تغییر تمرینات

با افزایش میزان و شدت فعالیت نیز می‌توانید متابولیسم بدن خود را بالا ببرید. یك حركت ساده و كوچك متابولیسم شما را دوباره راه می‌اندازد و همین‌گونه می‌توانید برنامه كاهش وزن خود را نیز مجدداً شروع كنید. مثلاً اگر هر روز، 20 دقیقه ورزش می‌كنید، برای مدتی 30 دقیقه ورزش كنید و یا بر شدت آن بیفزایید؛ مثلا 20 دقیقه ورزش تند و سنگین را جایگزین 20 دقیقه وزرش ملایم و آرام كنید.

 
ایجاد تفاوت در برنامه كاری نیز مؤثر خواهد بود مثلا ماشین خود را دورتر از محل کار پارک کنید تا مجبور شوید کمی پیاده‌روی داشته باشید. در ساعات کاری نیز از نشستن مداوم پشت میز برای ساعات طولانی خودداری کنید و هر ساعت یکبار به بهانه‌ای از صندلی خود جدا شوید و چند حرکت ورزشی انجام دهید و برخی کارها مثل برداشتن پرونده‌ها و … شخصا انجام دهید.