وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

خانه خود را با این لوازم تزئینی ساده تغییر دهید

خانه خود را با این لوازم تزئینی ساده تغییر دهید
با چند ترفند ساده و هوشمندانه خانه خود را در آخر هفته زیبا و دلپذیر کنید. استفاده از رنگ های قرمز آتشین ،نارنجی و زرد و قهوه ای را در انتخاب لوازم تزئینی از دست ندهید.در این مطلب چند ایده مقرون به صرفه برای دکوراسیون پیشنهاد می شود.

رنگ های خنک را از دکوراسیون خانه دور کنید و با لوازم تزئینی ساده دکوراسیون خانه را تغییر دهید.چند لوزام تزئینی که خانه را به یک پناهگاه امن در فصل سرما تبدیل می کند .

شمع
یک آیتم ضروری برای ایجاد فضای دنج استفاده از شمع با رنگ های نارنجی و زرد است.برخی از شمع ها سازگار با محیط زیست هستند .شمع های با بوی شکلات و چوب را انتخاب کنید.

کاسه گود
استفاده از رنگ های گرم را در فضای آشپزخانه فراموش نکنید .چند کاسه گود در رنگ های سبز و قهوه ای انتخاب کنید . می توانید داخل آن میوه بچینید واز آن برای پذیرایی استفاده کنید.

ظرف های پایه دار
ظرف های پایده دار مخصوص سرو کیک را در طرح های کلاسیک ، سفالی و چوبی انتخاب کنید و توجه اعضای خانواده را به پای سیب های تازه و خوشمزه جلب کنید.

کوسن
نیازی به صرف هزینه زیاد نیست اگر رنگ پارچه های بالشتک های مبل های اتاق نشیمن گرم نیست برگ های پارچه ای را روی بالشتک ها بدوزید یا اینکه پارچه ای را انتخاب کنید که در آن طرح برگ و شاخه های درخت وجود داشته باشد.

روغن های معطر
تعطیلات آخر هفته زمان مناسبی برای استراحت و آرامش در خانه است.زمانی که روی صندلی تکیه داده اید و یک فیلم خوب تماشا می کنید یا کتاب می خوانید برای ایجاد فضای آرامش بخش از روغن های معطر استفاده کنید .همچنین روغن های معطر در اتاق خواب موجب یک خواب عمیق و راحت می شود.