اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

7 راه جالب برای دور ماندن از سرما

مجموعه : سبک زندگی
7 راه جالب برای دور ماندن از سرما
1 – مرطوب‌کننده پوست خود را تغییر دهیدهمانگونه که گفتیم در طول ماه های سرد سال، باد، سرمای هوا و گرمای رادیاتور خانه ها نقش بسیار زیادی در خشک شدن و ترک خوردن پوستمان دارد. پیشنهاد می کنیم مرطوب‌کننده قوی‌تری برای زمستان انتخاب کنید و به طور منظم صورت و دست‌ها را با آن مرطوب کنید.

2 – از پاک‌کننده‌های بدون سولفات استفاده کنید خیلی مهم است پاک کننده های بدون سولفات بهترین گزینه برای حفظ رطوبت پوست هستند.

3 – لایه برداری پوست را از یاد نبریبا شروع توده هوای سرد در فصل پاییز، پوستمان در اثر خشکی و سردی هوا شروع به پوسته پوسته شدن می کند. لایه برداری پوست در از بین بردن خشکی، زدودن سلولهای مرده و پاکسازی منافذ پوست بسیار موثر است.

4 – از تونر استفاده نکنیدهمانگونه که می‌دانید تونرها، به لوسیون‌هایی گفته می‌شود که جهت پاک‌سازی و کوچک کردن منافذ پوست استفاده می‌شوند. اما اکثر این تونرها حاوی الکل هستند که استعمال آنها روی پوست، منجر به خشکی بیشتر آن می‌شود. پس بهتر است در فصول سرد از آنها استفاده نکنید.

5 – از روغن استفاده کنیداگر خشکی صورت و پوسته پوسته شدن آن از کنترل شما خارج شده، می‌توانید روغن‌های مخصوص پوست را جایگزین مرطوب کننده‌ها کنید.

6 – استفاده از ضد آفتاب را فراموش نکنیدحتی در پاییز و زمستان نیز به منظور محافظت از پوست استفاده از ضدآفتاب با حداقل SPF 15 توصیه می‌شود.

7 – مرطوب کننده، مرطوب کننده و مرطوب کننده را از یاد نبریدباز هم تاکید می‌شود، به هر طریقی که می توانید پوستتان را مرطوب نگه دارید.