عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز
تورهای خارجی نوروز 98
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
تورهای خارجی نوروز 98
بلیط هواپیما

در محل کار دقت زیادی داشته باشید

در محل کار دقت زیادی داشته باشید
بیکاری این روزها مشکلی پیچیده و معضلی اجتماعی است که می تواند آسیب های زیادی را با خود به همراه داشته باشد.در این میان هر کسی که در این اوضاع وانفسای نرخ بیکاری می تواند شعلی پیدا کند باید دو دستی آن را بچسبد تا بتواند گلیم خود را از آب بیرون بکشد.اما کار پیدا کردن همه ماجرا نیست و نگه داشتن آن از پیدا کردنش مهم تر است. اینکه ما چگونه می توانیم به ویژه در روزهای اول موقعیت کاریمان را حفظ کنیم نیاز به دانستن و آگاهی دارد.

می شود کاری کرد که یک هفته ای کار را از دست داد و می شود بعضی کارها را نکرد تا جای پای خود را در محل کار محکم کرد.آنچه پیش روی شماست کارهایی است که اگر هر روز تنها یکی از آنها را انجام دهید می توانید مطمئن باشید که اخراج خواهید شد.پس اگر می خواهید در این وانفسای بیکاری به کارتان ادامه دهید حتما نکات زیر را مد نظر قرار دهید.

روز اول :

 
دیر سر کار برسید خیلی بد است این دیر سر کار رسیدن آنهم همان اول کاری مصداق خشت اول را کج گذاشتنش که اگر ادامه هم پیدا کند  که معمولا این اتفاق می افتد، باعث کج رفتن دیوار تا آخر کار می شود و این یعنی یک قدم به اخراج شدن نزدیک می شوید.

روز دوم :

 
مدت زمان زیادی به ناهار اختصاص دادن، بخصوص اگر سرتان شلوغ باشدوقت تلف کردن به بهانه ناهار، نماز یا کارهایی از این دست بویژه درروزهای نخست بسیار به چشم می آید. این امر می تواند اثر بدی روی مقامات بالا دستی بگذارد و آنها نسبت به شما بدبین کند.
X خرید اینترنتی انواع ساعت مچی زنانه مردانه و ست با بهترین قیمت