اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عروس و مادر شوهر دزد دستگیر شدند (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
عروس و مادر شوهر دزد دستگیر شدند (عکس)
به گزارش ایران ناز: این عروس و مادر شوهر به شیوه کف زنی دست به سرقت میزدند. حیطه کاری آنها حتی گاهی خارج از مرزهای ایران بوده است. زن 55 ساله می‌گوید به زبان‌های چینی، روسی و ترکی آشنایی دارد و با سفرهای برون‌مرزی اش با پول بادآورده به ایران بازمی‌گشت.روز 15 اردیبهشت ماه سال جاری زن جوانی با چهره‌ای حیرت‌زده به پلیس ورامین مراجعه کرد و از سناریوی کف‌زنی در بانک خبر داد.این زن به مأموران گفت: در بانک نشسته بودم و منتظر بودم نوبتم شود تا پنج میلیون تومان به حسابم واریز کنم. تراول‌ها روی پایم بودند تا این‌که زنی با چهره‌ای فریبنده همراه با زن دیگری نزدیک شدند و زن 55 ساله خواست 100 هزار تومان پول خردش را به من بدهد و من دو تراول 50 هزار تومانی به وی بدهم.

فکر نمی‌کردم توطئه‌ای در ذهن آنها باشد و زن دسته تراول پول‌هایم را گرفت و یکبار پول‌ها را شمرد و گفت می‌خواستم تراول‌های نو بردارم و با برداشتن دو تراول 50 هزار تومانی، 100 هزار تومان پول اسکناس را به من داد و سپس هر دو از بانک بیرون رفتند و زمانی که خواستم پول‌هایم را به حساب بریزم متوجه شدم نزدیک به دو میلیون تومان از پول‌هایم کم شده است. با ادعاهای زن جوان تیمی از مأموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ورامین با دستور بازپرس کوهپایه از شعبه دوم دادسرا مأموریت یافتند کف زن حرفه‌ای را ردیابی کنند.کارآگاهان در اقدام نخست پی بردند دو کف‌زن حرفه‌ای شکارهای مشابه دیگری نیز داشته‌اند.
 
عروس و مادر شوهر دزد دستگیر شدند (عکس)

 تجسس‌ها حاکی از آن بود که بیشتر کف زنی‌ها در بانک‌ها صورت گرفته است. بدین ترتیب مأموران در گام بعدی فیلم دوربین‌های مدار بسته بانک را تحت بررسی قرار دادند و توانستند تصویر دو زن مرموز را شناسایی کنند. دو زن هیچ سابقه‌ای نداشتند و عکس دزدان در اختیار نیروی گشتی پلیس قرار گرفت تا این‌که روز 30 آبان‌ماه زن میانسال در یکی از بانک‌های ورامین شناسایی شد.

کف زن حرفه‌ای که با همدست جوانش در بانک به دنبال طعمه‌شان بودند فکر نمی‌کرد پلیس آنها را تحت نظر گرفته باشد، وقتی برای اجرای نقشه کف‌زنی وارد عمل شدند از سوی مأموران دستگیر شدند.«بتول» در بازجویی‌ها منکر هرگونه کف‌زنی و سرقت شد اما زمانی که فیلم دوربین‌های مداربسته بانک را دید و طعمه‌هایش پیش رویش قرار گرفتند به ناچار لب به اعتراف گشود. بتول 55 ساله ادعا کرد همدست جوانش، عروسش«زهرا» است اما در این کف زنی‌ها نقشی ندارد.

مأموران در این مرحله پی بردند «بتول» یکی از کف زن‌های بین‌المللی است که با کف زنی در کشورهای مختلف پول خوبی به جیب زده است. عروس جوان که تنها نگران بچه‌هایش است به خبرنگاران گفت: 18 سال داشتم که پسر "بتول" به خواستگاری‌ام آمد و با هم ازدواج کردیم، از اعتیادش خبر نداشتم تا این‌که بعد از به دنیا آمدن بچه‌ام متوجه اعتیاد وی شدم دیگر راهی برای بازگشت نداشتم و به ناچار در کنار همسر و بچه‌ام زندگی کردم.  وی افزود:
 
بعد از چند سال بچه دوم ما به دنیا آمد و کار من فقط بچه‌داری بود و همسرم با اصرارهای مادرش چند بار به کمپ‌های ترک اعتیاد رفت اما نتیجه نداشت تا این که بتول خواست در کف زنی‌ها همراهش باشم. "زهرا" 28 ساله در حالی که اشک می‌ریخت، ادامه داد: دراین کف‌زنی من فقط همراه مادرشوهرم بودم و بتول خودش کف‌زنی می‌کرد و من برای حمایت و فریب طعمه‌ها در کنارش بودم.گفت‌وگو با کف‌زن بین‌المللی "بتول"، او ادعا می‌کند هیچ سابقه کف‌زنی ندارد و تنها در سال 1364به اتهام سرقت به زندان افتاده و تا امروز دیگر کسی نتوانسته وی را دستگیر کند.