گروه A
آفریقاى جنوبى، مکزیک، اروگوئه و فرانسه
بازی |
روز و زمان به وقت تهران |
مکان بازی |
|
نتیجه |
|
1 |
جمعه ۲۱ خرداد (ساعت ۱۸و ۳۰ دقیقه) |
ژوهانسبورگ |
آفریقاى جنوبى |
|
مکزیک |
2 |
جمعه ۲۱ خرداد (ساعت ۲۳) |
کیپ تاون |
اروگوئه |
|
فرانسه |
17 |
چهارشنبه، ۲۶ خرداد (ساعت ۲۳) |
پرتوریا |
آفریقاى جنوبى |
|
اروگوئه |
18 |
پنج شنبه ۲۷ خرداد (ساعت ۲۳) |
یولوکوانه |
فرانسه |
|
مکزیک |
33 |
سه شنبه اول تیر (ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه) |
روشتنبورگ |
مکزیک |
|
اروگوئه |
34 |
سه شنبه اول تیر (ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه) |
مانگونانگ |
فرانسه |
|
آفریقاى جنوبى |
گروهB
آرژانتین- نیجریه- کره جنوبى و یونان
بازی |
روز و زمان به وقت تهران |
مکان بازی |
|
نتیجه |
|
1 |
شنبه ۲۲ خرداد (ساعت ۱۸و۳۰ دقیقه) |
ژوهانسبورگ |
آرژانتین |
|
نیجریه |
2 |
شنبه ۲۲ خرداد(ساعت ۱۶) |
بندر الیزابت |
کره جنوبى |
|
یونان |
17 |
پنج شنبه ۲۷ خرداد (ساعت ۱۸و۳۰ دقیقه) |
مانگونانگ |
یونان |
|
نیجریه |
18 |
پنج شنبه ۲۷ خرداد (ساعت ۱۶) |
ژوهانسبورگ |
آرژانتین |
|
کره جنوبى |
33 |
سه شنبه اول تیر(ساعت ۲۳) |
دوربان |
نیجریه |
|
کره جنوبى |
34 |
سه شنبه اول تیر (ساعت ۲۳) |
پولوکوانه |
یونان |
|
آرژانتین |
گروه C
انگلستان- آمریکا- الجزایر و اسلوونى
بازی |
روز و زمان به وقت تهران |
مکان بازی |
|
نتیجه |
|
1 |
شنبه ۲۲ خرداد (ساعت ۲۳) |
روشتنبورگ |
انگلستان |
|
آمریکا |
2 |
یکشنبه ۲۳ خرداد( ۱۶ ) |
پولوکوانه |
الجزایر |
|
اسلوونى |
17 |
جمعه ۲۸ خرداد (۱۸ و ۳۰ دقیقه) |
ژوهانسبورگ |
اسلوونى |
|
آمریکا |
18 |
جمعه۲۸ خرداد (ساعت ۲۳) |
کیپ تاون |
انگستان |
|
الجزایر |
33 |
چهارشنبه ۲ تیر( ۱۸ و ۳۰ دقیقه) |
بندر الیزابت |
اسلوونى |
|
انگلستان |
34 |
چهارشنبه ۲ تیر(۱۸ و ۳۰ دقیقه) |
پرتوریا |
آمریکا |
|
الجزایر |
گروهD
آلمان- استرالیا- صربستان و غنا
بازی |
روز و زمان به وقت تهران |
مکان بازی |
|
نتیجه |
|
7 |
یکشنبه ۲۳ خرداد (ساعت ۲۳) |
دوربان |
آلمان |
|
استرالیا |
8 |
۲۳ یکشنبه خرداد (ساعت ۱۸و۳۰ دقیقه) |
پرتوریا |
صربستان |
|
غنا |
21 |
جمعه ۲۸ خرداد (ساعت ۱۶) |
بندر الیزابت |
آلمان |
|
صربستان |
24 |
سه شنبه ۲۹ خرداد (ساعت ۱۸و۳۰ دقیقه) |
روشتنبورگ |
غنا |
|
استرالیا |
39 |
چهارشنبه۲ تیر (ساعت ۲۳) |
ژوهانسبوگ |
غنا |
|
آلمان |
40 |
چهارشنبه ۲ تیر (ساعت ۲۳) |
نلسپروئیت |
استرالیا |
|
صربستان |
گروه E
هلند- دانمارک- ژاپن – کامرون
بازی |
روز و زمان به وقت تهران |
مکان بازی |
|
نتیجه |
|
9 |
دوشنبه ۲۴ خرداد( ۱۶) |
ژوهانسبورگ |
هلند |
|
دانمارک |
10 |
دوشنبه ۲۴ خرداد ( ۱۸و۳۰ دقیقه) |
مانگوتانگ |
ژاپن |
|
کامرون |
25 |
شنبه ۲۹ خرداد(ساعت ۱۶) |
دوربان |
هلند |
|
ژاپن |
26 |
شنبه ۲۹ خرداد(ساعت ۲۳) |
پرتوریا |
کامرون |
|
دانمارک |
43 |
پنج شنبه ۳تیر (ساعت۲۳ ) |
روشتنبورگ |
دانمارک |
|
ژاپن |
44 |
پنج شنبه ۳تیر(ساعت۲۳ ) |
کیپ تاون |
کامرون |
|
هلند |
گروه F
ایتالیا- پاراگوئه- نیوزلند- اسلواکى
بازی |
روز و زمان به وقت تهران |
مکان بازی |
|
نتیجه |
|
11 |
دوشنبه ۲۴ خرداد ( ۲۳)کیپ تاون |
کیپ تاون |
ایتالیا |
|
پاراگوئه |
12 |
سه شنبه ۲۵ خرداد (۱۶) |
روشتنبورگ |
نیوزلند |
|
اسلواکى |
27 |
یکشنبه – ۳۰ خرداد (۱۶) |
مانگونانگ |
اسلواکى |
|
پاراگوئه |
28 |
یکشنبه ۳۰ خرداد (۱۸ و ۳۰ دقیقه) |
نلسپروئیت |
ایتالیا |
|
نیوزلند |
41 |
پنج شنبه ۳تیر (۱۸ و۳۰ دقیقه) |
ژوهانسبورگ |
اسلواکى |
|
ایتالیا |
42 |
پنج شنبه ۳تیر (۱۸و ۳۰ دقیقه) |
پولوکوانه |
پاراگوئه |
|
نیوزلند |
گروه G
برزیل- کره شمالى- ساحل عاج – پرتغال
بازی |
روز و زمان به وقت تهران |
مکان بازی |
|
نتیجه |
|
13 |
سه شنبه ۲۵ خرداد( ۱۸ و۳۰ دقیقه) |
بندرالیزابت |
ساحل عاج |
|
پرتغال |
14 |
سه شنبه ۲۵ خرداد (۲۳) |
ژوهانسبورگ |
برزیل |
|
کره شمالى |
29 |
یک شنبه ۳۰ خرداد (۲۳) |
ژوهانسبورگ |
برزیل |
|
ساحل عاج |
30 |
دوشنبه ۳۱ خرداد (۱۶) |
کیپ تاون |
پرتغال |
|
کره شمالى |
45 |
جمعه ۴ تیر (۱۸ و ۳۰ دقیقه) |
دوربان |
پرتغال |
|
برزیل |
46 |
جمعه ۴تیر(۱۸ و ۳۰ دقیقه) |
نلسپروئیت |
کره شمالى |
|
ساحل عاج |
گروهH
اسپانیا- سوئیس- هندوراس و شیلى
بازی |
روز و زمان به وقت تهران |
مکان بازی |
|
نتیجه |
|
15 |
چهارشنبه ۲۶ خرداد (۱۶) |
نلسپروئیت |
هندوراس |
|
شیلى |
16 |
چهارشنبه ۲۶ خرداد(۱۸ و۳۰ دقیقه) |
دوربان |
اسپانیا |
|
سوئیس |