اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

تغییر جنسیت مجدد بازیگر کمدین سینمای ایران (عکس)

تغییر جنسیت مجدد بازیگر کمدین سینمای ایران (عکس)
اکبرعبدی بازیگر سرشناس کمدین سینمای ایران تنها بازیگری است که توانست بازی متفاوت و دیدنی خود در نقش مادر را برای سومین بار برای خود ثبت کند. بنابراین گزارش، اکبر عبدی برای اولین بار در سال ۱۳۷۳ در فیلم سینمایی آدم برفی به کارگردانی داود میرباقری به ایفای نقش پرداخت فیلمی که اکران عمومی آن تا سال ۷۶به تعویق افتاد.

به گزارش ایران ناز این بازیگر پس از ۱۸سال در فیلمی به کارگردانی رضا عطاران در نقش مادر رضا عطاران به ایفای نقش پرداخت بازی در فیلمی کمدی که فروش قابل توجهی را برای خالق آن رقم زد. تجربه بازی در نقش مادر برای عبدی به قدری خوش آیند بود که او بار دیگر تمایل پیداکرد که خود را در این نقش محک بزند بازی در فیلمی به کارگردانی فریدون جیرانی به ایفای نقش پرداخت.

 
تغییر جنسیت مجدد بازیگر کمدین سینمای ایران (عکس)
فیلم سینمایی زندگی دوگانه فیروز داستان کمدی اجتماعی دارد و ماجرای آن داستان مردی میان سال را روایت می‌کند که بسیار خسیس است و بروز این ماجراها تحولاتی در زندگی اش ایجاد می کند. عبدی در این فیلم در نقش مادر و خاله ی فرهاد اصلانی به ایفای نقش پرداخته است. باید منتظر ماند و دید عبدی در این فیلم چگونه ظاهر شده است.گفتنی است؛ ساره بیات، فرهاد اصلانی و صابر ابر در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.