آخرین خبرها
خانه / مطالب عاشقانه

مطالب عاشقانه

جملات و متن های عاشقانه

جملات و متن های عاشقانه

تو باشی و هوای بهار و من قدم به قدم فدایت می شوم تو باشی ، از لحظه های دلتنگی جلو می زنم به تمام درهای بسته دهن کجی می کنم به بن بست ها ، به خیابان هایی همه با یک نام … دوست دارم تو باشی و من نشانی ها را گم کنم ، راه خانه را هم ... بیشتر بخوانید »

چگونه فردی عاشق یک فرد خاص می شود؟

چگونه فردی عاشق یک فرد خاص می شود؟

شناخت قصه عشق شاید تاکنون از خودتان پرسیده باشید چگونه است که از فردی برای ازدواج خوشتان می آید و از دیگری نه؟ شاید هم بارها از انتخاب دیگران در این زمینه حیرت کرده اید، به گونه ای که هیچ پاسخی برای این سوال نیافته اید که بر چه اساسی دوست شما ، فلانی را به عنوان شریک زندگی اش ... بیشتر بخوانید »

جملات بسیار زیبا از جنس عشق و تنهایی

جملات بسیار زیبا از جنس عشق و تنهایی

مــن بــودن آنــهـایــی را مــیـخـواهــم کــه حـتــی یــادشــان زنــدگــی را زیــبــاتــر مـیـکـند پـس هـمـیـشـــه بـاش … ***** کبریتهای سوخته هم روزی درختهای شادابی بوده اند مثل ما که روزگاری می خندیدیم قبل از اینکه عشق روشنمان کند ***** چـیــز عـجـیـبـی سـتــ …! وقـتـــی هـر شــبـــ ب خـیـر مــی گــذرد … بـی آنــکـه کـســی ب تـــو بـگـویــد “شـبـــ ب خـیــر” ***** ... بیشتر بخوانید »

جملات زیبا و دلنشین از جنس دلتنگی

جملات زیبا و دلنشین از جنس دلتنگی

دلتنــــــگ نشــــدی ببیــــــنی چـــــگونه خوبتـــــرین خــــاطره هــــــا بی رحــــــم ترینــــــشان می شــــــود … . . . به سلامتی اونایی که ما رو فقط واسه خودمون میخوان نه واسه اونچه که خودشون از ما میخوان ! . . . به ﺳﻼﻣﺘﯽ اوناییکه ﮐﻪ ﻫﺮﮐﯽ اونارو ﺩﯾﺪ ﮔﻔﺖ “ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺭﺵ ﺷﻠﻮﻏﻪ” ﻭﻟﯽ ﻓﻘﻂ ﺧﻮﺩشون میدونن ﮐﻪ ﭼﻘﺪﺭ ﺗﻨﻬﺎن ! . . . ... بیشتر بخوانید »

ﺧﺪﺍﺣﺎﻓﻆ ﺑﺮﺍی ﻫﻤﻴﺸﻪ عشق من

ﺧﺪﺍﺣﺎﻓﻆ ﺑﺮﺍی ﻫﻤﻴﺸﻪ عشق من

ﭘﺴﺮ : ﺑﺮﻭ ﺩﻳﮕﻪ ﻧﻤﻴﺨﻮﺍﻣﺖ ﺩﻳﮕﻪ ﺗﻤﻮﻣﻪ ﺩﺧﺘﺮ : ﻋﺸﻘﻢ ﻣﻦ ﺑﺪﻭﻥ ﺗﻮ ﺑﺨﺪﺍ ﻣﻴﻤﻴﺮﻡ ﭼﺮﺍ ﻧﻤﻴﻔﻬﻤﻲ؟ ﭘﺴﺮ: ﺩﻳﮕﻪ ﺍﺯﺕ ﺧﺴﺘﻪ ﺷﺪﻡ ﻋﺸﻘﺖ ﺑﺮﺍﻡ ﺗﮑﺮﺍﺭﻱ ﺷﺪﻩ . ﻭ ﺗﻠﻔﻦ ﻗﻄﻊ ﺷﺪ . ﺩﺧﺘﺮ ﺧﻴﻠﻲ ﺍﻓﺴﺮﺩﻩ ﻭ ﻧﺎﺭﺍﺣﺖ ﻣﻴﺮﻩ ﺗﻮ ﺍﺗﺎﻗﺶ ﭼﺸﻤﺶ ﻣﻴﻮﻓﺘﻪ ﺑﻪ ﻣﺎﻧﻴﺘﻮﺭ ﮐﺎﻣﭙﻴﻮﺗﺮ، ﻋﮑﺲ ﻋﺸﻘﺸﻮ ﻣﻴﺒﻴﻨﻪ ﺍﺷﮏ ﺗﻮ ﭼﺸﺎﺵ ﺣﻠﻘﻪ ﻣﻴﺰﻧﻪ ﺁﻫﻨﮓ ﻣﻮﺭﺩ ﻋﻼﻗﻪ ﻱ ﻋﺸﻘﺸﻮ ﻣﻴﺬﺍﺭﻩ ﻭ ... بیشتر بخوانید »

فریب عشق را در نگاه اول نخورید

فریب عشق را در نگاه اول نخورید

آیا ممکن است کسی راملاقات کنید و در همان لحظه احساس کنید که او همسر ایده‌آل شماست و اشتباه هم نکرده باشید؟ واقعیت این است که زوج‌هایی وجود دارند که 30‌سال با هم زندگی کرده‌اند و می‌گویندکه در همان ملاقات اول، می‌دانستند که همسر ایده‌آل خود را یافته‌اند. وقتی از بسیاری از  افرادی که ازدواج کرده‌اند سؤال می‌شود چطور همسرشان ... بیشتر بخوانید »

داستان عاشقانه و بسیار غمگین

داستان عاشقانه و بسیار غمگین

شب عروسیه، آخره شبه ، خیلی سر و صدا هست. میگن عروس رفته تو اتاق لباسهاشو عوض کنه هر چی منتظر شدن برنگشته، در را هم قفل کرده. داماد سروسیمه پشت در راه میره داره از نگرانی و ناراحتی دیوونه می شه. مامان بابای دختره پشت در داد میزنند: مریم ، دخترم ، در را باز کن. مریم جان سالمی ... بیشتر بخوانید »

ازدواج جنجالی و شوکه کننده این زوج (عکس)

ازدواج جنجالی و شوکه کننده این زوج (عکس)

به گزارش ایران ناز:این زوج امیدوارند این آلبوم تازه بتواند سرمشق خوبی برای فرزندانشان برای داشتن یک زندگی ایده‌آل باشد. زوج کهنسالی در ماساچوست که پس از شش دهه زندگی مشترک همچنان عاشقانه یکدیگر را دوست داشتند برای تجدید خاطره پیوندشان یک‌بار دیگر مراسم ازدواج گرفتند و تصاویرشان را جاودانه کردند.این زوج 82 ساله که به گفته:     آشنایان ... بیشتر بخوانید »

شما هم این جملات را دوست دارید؟

شما هم این جملات را دوست دارید؟

ﯾﻪ ﭘﺴﺮﺍﯾﯽ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ. . . ﺻﺪﺍﯼ ﺧﻨﺪﻩ ﻫﺎﺷﻮﻥ ﺗﻮ ﺧﯿﺎﺑﻮﻥ ﻣﯿﭙﯿﭽﻪ ﺷﻠﻮﺍﺭﺍﺷﻮﻥ ﻧﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺑﺮﺍﺷﻮﻥ ﺑﺰﺭﮔﻪ ﻧﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﮐﻮﭼﯿﮏ ﺍﺑﺮﻭﻫﺎﺷﻮﻥ ﻓﺎﺑﺮﯾﮏ ﺧﻮﺩﺷﻮﻧﻪ ﻫﻤﻮﻧﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻧﻪ ﻟﮑﺴﻮﺯ ﺩﺍﺭﻥ ﻧﻪ ﮐﻤـﺮﯼ!.. ﺍﻣﺎ ﻣـﺮﺍﻡ ﺩﺍﺭﻥ ﭼﺸﻤﺸﻮﻥ ﻫﻤﻪ ﺟﺎ ﮐﺎﺭ ﻧﻤﯽ ﮐﻨﻪ ﭘﺴﺮﺍﯾﯽ ﮐﻪ ﻣﻮﺯﯾﮑـ ﻫﺎﯼ ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺭﻭ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻌﻨﯽ ﮐﺮﺩﻥ ﺣﻔﻆ ﻧﻤﯿﮑﻨﻦ ﭘُــــﺰ ﻧﻤﯿـــــــﺪﻥ ﭘﺎﺗﻮﻕ ﺷﻮﻥ ﻣﻬﻤﻮﻧﯽ ﻭ ﺷﯿﺸﻪ ﻭ ﺍﻧﻮﺍﻉ ﻣﺸﺮﻭﺑﯽ ... بیشتر بخوانید »

یادته حرفایی که بهم زدی؟ آره

یادته حرفایی که بهم زدی؟ آره

یه روز بهم گفت: «می خوام باهات دوست باشم؛آخه می دونی؟ من اینجا خیلی تنهام» بهش لبخند زدم و گفتم: «آره می دونم فكر خوبیه من هم خیلی تنهام» یه روز دیگه بهم گفت: «می خوام تا ابدباهات بمونم؛ آخه می دونی؟ من اینجا خیلی تنهام» بهش لبخند زدم و گفتم: «آره می دونم فكر خوبیه.من هم خیلی تنهام» یه ... بیشتر بخوانید »

میخواهم برگردم ولی توای که منو نمی خوای

میخواهم برگردم ولی توای که منو نمی خوای

میخواهم برگردم به روزهای کودکی آن زمان ها که پدر تنها قهرمان بود عشق, تنها در آغوش مادر خلاصه میشد بالا ترین نقطه ی زمین شانه های پدر بود بدترین دشمنانم, خواهر و برادران خودم بودند تنها دردم, زانو های زخمی خودم بود تنها چیزی که میشکست, اسباب بازی هایم بود… ساده ها    بی معنی                    روزها   تکرارند                                دوستی   ... بیشتر بخوانید »

یک وقت هایی باید کنارم باشی

یک وقت هایی باید کنارم باشی

می دانی؟ یک وقت هایی باید رویِ یک تکه کاغذ بنویسی تعطیل است و بچسبانی پشتِ شیشه‌یِ افکارت … … باید به خودت استراحت بدهی دراز بکشی دست هایت را زیر سرت بگذاری به آسمان خیره شوی و بی خیال سوت بزنی در دلت بخندی به تمام افکاری که پشت شیشه‌یِ ذهنت صف کشیده اند آن وقت با خودت بگویی: ... بیشتر بخوانید »

ساحل تنهایی من همیشه دوستت دارم

ساحل تنهایی من همیشه دوستت دارم

بر ساحل دریای مواج زندگیم به موج های خروشان می نگرم! به پستی ها و بلندی ها، به ساده بودن ها گاه قایقی می آید دستی تکان می دهد و سلامی می کند می ماند، می گوید! می شنوم، می فهمم و من می اندیشم: کدام اندوهش را برایم به ارمغان آورده است؟ از کدام تیربار حادثه به من پناه ... بیشتر بخوانید »

نامه ای عاشقانه و زیبا برای خواندن

نامه ای عاشقانه و زیبا برای خواندن

بگذار اعتراف کنم که بدجور دلم برایت تنگ شده فکر نکن بی وفا هستم ، دلم از سنگ نشده… اعتراف میکنم اینک در حسرت روزهای شیرین با تو بودنم باور نمیکنم اینک بی توام کاش میشد دوباره بیایی و یک لحظه دستهایم را بگیری کاش میشد دوباره بیایی و لحظه ای مرا ببینی تا دوباره به چشمهایت خیره شوم ، ... بیشتر بخوانید »

چقدر قلبت زیباست اینو میدونستی؟

چقدر قلبت زیباست اینو میدونستی؟

روزهای زندگی ام گرم میگذرد با تو   ،به گرمای لحظه هایی که تو در آغوشمی   با تو گرم هستم و نمیسوزد عشقمان، ای خورشید خاموش نشدنی   همچو یک رود که آرام میگذرد،عشق ما نیز آرام میگذرد و تویی سرچشمه زلال این دل   ساعت عشق مان تمام لحظه های زندگیست ،ثانیه هایی که پر از عطر و ... بیشتر بخوانید »

درد دلهای خدا …کجایی چرا تنهام گذاشتی

درد دلهای خدا …کجایی چرا تنهام گذاشتی

سوگند  به  روز  وقتی  نور می گیرد  و به شب  وقتی آرام  می گیرد  که من  نه تو را رها  کرد ه ام و نه با  تو دشمنی کرد ه ام. (ضحی 1-2)افسوس که هر کس را به تو فرستادم  تا  به تو بگویم دوستت دارم و راهی پیش پایت بگذارم او را که مرا به سخره گرفتی. (یس30) و ... بیشتر بخوانید »

خدا که هست د نامرد کجا ولم کردی رفتی

خدا که هست د نامرد کجا ولم کردی رفتی

دلم عجیب گرفته… دل‌گیرم از آدمک‌هایی که تنها سایه‌ای هستند از تمام آنی که می‌نمایند دل‌گیرم از نقاب‌هایی که بر چهره می‌کشند دل‌گیر از صورتک‌ها… من نمی‌فهمم….. به خدا که من نمی‌فهمم… نمی‌دانم چرا آدم‌ها تنها برایِ یک تجربه، یک تصور، یک خیال، یک عطش برای سر دادنِ ترانه‌ی تشنگی، وخیالِ خامِ آنچه هیچ‌گاه نیستند، زندگی آدم دیگری را به ... بیشتر بخوانید »

شعر زیبای تنهایی و عشق رفته ام…..

شعر زیبای تنهایی و عشق رفته ام…..

پر از تنهاییم ای کاش بودی که داره زندگیم از دست میره یه آهنگی گذاشتم که میدونم اگه گوشش کنی گریت میگیره صدام از گریه ی دیشب گرفته چه بارونی چه احساسی چه حالی با اشکام باز مهمونی گرفتم همه چی هست فقط جای تو خالی دارم دنبال عکسامون میگردم همونا که لب دریا گرفتیم اگه ما سهم هم دیگه ... بیشتر بخوانید »

یاد کن از من که…بدون تو پوچم

یاد کن از من که…بدون تو پوچم

بعد از من اگر روزی بغض گلویت را فشرد… پای احساست اگر بر سنگ خورد… یا اگر یک روز دستان تو هم گرمی دست کسی را در میان خود ندید….. و ندر آن هنگام تلخ که فضای سینه ات جز آه آتشناک چیزی را نمی داد گذر… یادی از این پسر افسرده کن بعد از من اگر زین کوچه ها ... بیشتر بخوانید »

داستان عاشقانه ی بسیار زیبا و جذاب

داستان عاشقانه ی بسیار زیبا و جذاب

همسرم با صدای بلندی گفت : تا کی میخوای سرتو توی اون روزنامه فرو کنی ؟ میشه بیای و به دختر جونت بگی غذاشو بخوره ؟ روزنامه را به کناری انداختم و بسوی آنها رفتم . تنها دخترم آوا به نظر وحشت زده می آمد و اشک در چشمهایش پر شده بود . ظرفی پر از شیر برنج در مقابلش ... بیشتر بخوانید »

امیدی را بده به من تا کنارت بمانم!

امیدی را بده به من تا کنارت بمانم!

سختـﮧ حرفم… ولے باید رفت.دیگـﮧ تمومـﮧ… دیگـﮧ بریدم… دیگـﮧ خستـﮧ ام از اینکـﮧ هرچے هے اومدمو نرسیدم… سختـﮧ حرفم… ولے باید بدونے خستـﮧ ام… ولے باید بدونے کـﮧ میرم با یـﮧ یادگارے رو دستم… با یـﮧ یادگارے رو دستم… سختـﮧ رفتن بس کـﮧ سردم من حرف دلایـﮧ شکستم… من با هر خاطره با غم میرم با اینکـﮧ وابستم… سختـﮧ رفتن… ... بیشتر بخوانید »

گمان می*کنم تنهایم بگذاری

گمان می*کنم تنهایم بگذاری

تنهایــــــــی که عــــــــار نیست… مـــــــــی*دانی، دنیا پُر است از آدمهایی که گــــــــــم شده*اند اما در یک اشتباهــــــــ تاریخـــــــی، گمان می*کنند که گم کرده*اند، معشوقــــــــــی را که همیشـــــــه چهارچشمــــــــــی می پائیدند، مبــــــادا یک مو از سر عاشقانه*های خیال آینده*شان کم شود… تنهاییـــــــــــــ عار نیست… پشت صحنـــــــــــه*ای است از عاشقانــــــه*های نابلوغی که، در حد حرف باقی مانده*اند، مبادا کسب و کار شاعـــــــر ... بیشتر بخوانید »

آدم های امروز…چگونه هستند؟

آدم های امروز…چگونه هستند؟

به خودش زحمت نمیدهد یك نفر را كشف كند ، زیبایی هایش را بیرون بکشد ، تلخی هایش را صبر كند … آدمهای امروز، دوستی های  كنسروی می خواهند یك كنسرو كه درش را بـاز كنند ؛ بعد …یک نفر، شیرین و مهربان، از تویش بپرد بیرون ! و هی لبخند بزند و بگوید :" حق بـا توست " … ... بیشتر بخوانید »

خوشبختی…نظر تو چیه؟

خوشبختی…نظر تو چیه؟

کسانی که زندگی خود را وقف بدست آورن منافع مادی و ثروت کرده اند  به شما خواهند گفت که احساس خوشبختی را در اموال خود نمی یابند.  خوشبختی هرگز انعکاس ثروتهای مادی یک شخص نیست، بلکه انعکاس ثروتهای معنوی و احساسی او است.  خوشبختی انعکاس تعداد روابط دوستانه ای است که هر کس می تواند داشته باشد،  انعکاس تعداد افرادی ... بیشتر بخوانید »

مادرم همیشه کنارم باش تاج سرم

مادرم همیشه کنارم باش تاج سرم

 وقتی محبتت را با همه وجودت به من تقدیم کردی و مرا شرمنده الطاف کریمانه ات کردی و دل قشنگت را مالامال از عشق به من کردی بار دلدادگی را سخت بر دلم نهادی و امانت عشق را در وجودم نهادی و عهد کردم که تکیه گاهت در همه لحظاتت باشم. … ماه را گفتم می توانی آیا بهر یک ... بیشتر بخوانید »

برای مادرم چه بنویسم؟

برای مادرم چه بنویسم؟

ﺑﭽﻪ ﮐﻪ ﺑﻮﺩﯾﻢ ، ﻭﻗﺘﯽ ﻣﺮﯾﺾﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﻓﺘﯽ ﺁﻗﺎ ﺩﮐﺘﺮﻩ ، ﻣﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ… ﺑﮕﻮ ﮐﺠﺎﺕ ﺩﺭﺩ ﺩﺍﺭﯼ؟ ﭼﺘﻪ ﺯﻝ ﻣﯽ ﺯﺩﯾﻢ ﺑﻪ ﻣﺎﻣﺎﻧﻤﻮﻥ؟ !! ﯾﺎﺩﺗﻮﻧﻪ … ﻣﻨﺘﻈﺮ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﺗﺎ ﺍﻭﻥ ﺑﮕﻪ ﻣﺮﯾﻀﯽ ﻣﻮﻥ ﭼﯿﻪ؟؟ … ﻭ ﺟﻮﺍﺏ ﺩﺍﺩﻥ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺍﻭﻥ ﻣﯽ ﺳﭙﺮﺩﯾﻢ؟ … ﭼﻮﻥ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺩﻭﻧﺴﺘﯿﻢ ﻣﺎﺩﺭﻣﻮﻥ، ﻫﻤﻮﻥ ﺍﺣﺴﺎﺳﯽ ﺭﻭ ﺩﺍﺭﻩ ﮐﻪ ﻣﺎ ﺩﺍﺭﯾﻢ … ﺣﺘﯽ ﺍﺯ ... بیشتر بخوانید »

بی خیال تمام هیاهوی اطرافت باش

بی خیال تمام هیاهوی اطرافت باش

بر ساحل زندگی قدم می زنم بی خیال فکر تو دنیای خود را نقاشی می کنم بی خیال تمام آنچه باید باشد نگین عشق را بر انگشت خود می آویزم بی خیال همه رفت ها به داشته های خود دل می بندم اما بگذار قدم بزنم… قدم هایی سرشار از احساس بر ساحل زندگی این روزها… غروب عشق برای من ... بیشتر بخوانید »

چرا دوستم داری؟ واسه چی عاشقمی؟

چرا دوستم داری؟ واسه چی عاشقمی؟

دلیلشو نمیدونم …اما واقعا”‌دوست دارم تو هیچ دلیلی رو نمی تونی عنوان کنی… پس چطور دوستم داری؟ چطور میتونی بگی عاشقمی؟ من جدا”دلیلشو نمیدونم، اما میتونم بهت ثابت کنم ثابت کنی؟ نه! من میخوام دلیلتو بگی باشه.. باشه!!! میگم… چون تو خوشگلی، صدات گرم و خواستنیه، همیشه بهم اهمیت میدی، دوست داشتنی هستی، با ملاحظه هستی، بخاطر لبخندت، دختر از ... بیشتر بخوانید »

من عشق را در تو چگونه بود؟

من عشق را در تو چگونه بود؟

من عشق را در تو           تو را در دل…     دل را در موقع تپیدن..                                   و تپیدن را به خاطر تو دوست دارم من غم رادر سکوت             سکوت را در شب     شب را در بستر                    …و بستر را برای اندیشیدن به خاطر تو …                                   ….دوست دارم من بهار را به خاطر شکوفه های                   ... بیشتر بخوانید »

خیلی سخته نگه داشتن بغضت

خیلی سخته نگه داشتن بغضت

خیلی سخته نگه داشتن بغض پشت تلفن …..!!! مخصوصا وقتی که میخوای نفهمه…. هی  قورتش میدی …. هی ….. اما آخرم چیکه چیکه اشکات گونه هاتو خیس میکنه اون موقع ست که یهو تلفنو قطع میکنی ….. بعدش میگی خودش قطع شد …..   خیلی مردی دمت گرم بیشتر بخوانید »

رفتی و برای من قفسی ساختی

رفتی و برای من قفسی ساختی

چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد چه نکوتر آنکه مرغی زقفس پریده باشد پروبال ما شکستندو در قفس بگشودند چه رها چه بسته مرغی که پرش شکسته باشد   خدا صبری به من عطا کن بیشتر بخوانید »

پیداست هنوز شقایق نشدی

پیداست هنوز شقایق نشدی

زندانی زندان دقایق نشدی وقتی که مرا از دل خود می رانی یعنی که تو هیچ وقت عاشق نشدی زرد است که لبریز حقایق شده است است که با درد موافق شده است تلخ عاشق نشدی وگر نه می فهمیدی پاییز بهاریست که عاشق شده است عاشق نشدی وگر نه می فهمیدی بیشتر بخوانید »

جدایی درد بی درمان عشق است

جدایی درد بی درمان عشق است

جدایی حرف بی پایان عشق است جدایی قصه های تلخ دارد جدایی ناله های سخت دارد جدایی شاه بی پایان عشق است جدایی راز بی پایان عشق است جدایی گریه وفریاد دارد جدایی مرگ دارد درد دارد خدایا دور کن درد جدایی که بی زارم دگر از اشنایی خدایا دور کن درد جدایی بیشتر بخوانید »

او هیچ درنیافت و از آنجا دور شد

او هیچ درنیافت و از آنجا دور شد

کودک زمزمه کرد: خدایا با من حرف بزن. و یک چکاوک در مرغزار نغمه سر داد. کودک نشنید.او فریاد کشید: خدایا! با من حرف بزن صدای رعد و برق آمد. اما کودک گوش نکرد. او به دور و برش نگاه کرد و گفت خدایا! بگذار تو را ببینم ستاره ای درخشید. اما کودک ندید. او فریاد کشید خدایا! معجزه کن ... بیشتر بخوانید »

می دونم آسمون رنگ چشای تو داره

می دونم آسمون رنگ چشای تو داره

می دونی شب مهتابی پیش تو کم می یاره می دونم مرغهای ساحل واسه تو دم میزنن می دونی شن های ساحل واسه تو جون میبازن می دونم اگه بری همه اونا دق می کنن می دونی بدون تو یه کنج غربت میمیرم می دونم با رفتنت آرزوهام سراب میشه می دونی اگه نیای بدون تو چه ها میشه می ... بیشتر بخوانید »

تورا دیدم و گفتم : بی تو میمیرم

تورا دیدم و گفتم : بی تو میمیرم

شیشه دل را شکستن احتیاجش سنگ نیست این دل با نگاهی سرد پرپر می شود با خودم عهد بستم بار دیگر که تورا دیدم … بگویم از تو دلگیرم ولی باز تو را دیدم و گفتم : بی تو میمیرم بخدا میمیرم بدون تو :(( بیشتر بخوانید »

فقط واسه اونه که می تپه قلبم

فقط واسه اونه که می تپه قلبم

می دونی دل عاشق در مقابل دل معشوق بی دل ، مثل چیه ؟ دل عاشق مثل یه لامپ مهتابی سوخته است . دلتو می اندازی زمین . جلوی پای دلبرت . می بینتش . سفیدی و پاکیشو . میبینه چقدر ظریفه. می بینه که فقط واسه اونه که می تپه . فکر میکنین معشوق بی دل چی کار می ... بیشتر بخوانید »

کنار این قطار رفته ایستاده ام

کنار این قطار رفته ایستاده ام

قطار می رود….تو می روی….. تمام ایستگاه می رود………… و من چقدر ساده ام که سالهای سال ،در انتظار تو کنار این قطار رفته ایستاده ام و همچنان به نرده های ایستگاه رفته تکیه داده ام!! (قیصرامین پور)است این شعر زیبا بیشتر بخوانید »

خسته شدم بس که…

خسته شدم بس که…

خسته شدم می خواهم در آغوش گرمت آرام گیرم.خسته شدم بس که از سرما لرزیدم… بس که این کوره راه ترس آور زندگی را هراسان پیمودم زخم پاهایم به من میخندد… خسته شدم بس که تنها دویدم… اشک گونه هایم را پاک کن و بر پیشانیم بوسه بزن… می خواهم با تو گریه کنم … خسته شدم بس که… تنها ... بیشتر بخوانید »

هر صدا و هر سکوتی،اونو یاد من میاره

هر صدا و هر سکوتی،اونو یاد من میاره

میشکنه بغض ترانه،غم رو گونه هام میباره از همون نگاه اول،آرزوی آخرم شد حس خوب داشتن اون،عاشقونه باورم شد دلمو از قلم انداخت،اونکه صاحب دلم بود منو دوس داشت ولی انگار،اندازش یه ذره کم بود از همون نگاه اول،آرزوی آخرم شد حس خوب داشتن اون،عاشقونه باورم شد از همون نگاه اول،آرزوی آخرم شد بیشتر بخوانید »

تا دشت پرستاره اندیشه های گرم

تا دشت پرستاره اندیشه های گرم

تا مرز ناشناخته ی مرگ و زندگی تا کوچه باغ خاطره های گریز پای تا دشت یادها هان ای عقاب عشق از اوج قله های مه آلود دوردستها پرواز کن پرواز کن به دشت غم انگیز عمر من   پرواز کن   پرواز کن بیشتر بخوانید »

به خاطر روی زیبای تو بود

به خاطر روی زیبای تو بود

که نگاهم به روی هیچ کس خیره نماند به خاطر دستان پر مهر و گرم تو بود که دست هیچ کس را در هم نفشردم به خاطر حرفهای عاشقانه تو بود که حرفهای هیچ کس را باورنداشتم به خاطر دل پاک تو بود که پاکی باران را درک نکردم به خاطر عشق بی ریای تو بود که عشق هیچ کس ... بیشتر بخوانید »

من از تمام گل ها بوییده ام تو را

من از تمام گل ها بوییده ام تو را

رویای آشنای شب و روز عمر من! در خواب های کودکی ام دیده ام تو را از هر نظر تو عین پسند دل منی هم دیده، هم ندیده، پسندیده ام تو را زیبا پرستیِ دل من بی دلیل نیست زیرا به این دلیل پرستیده ام تو را با آنکه جز سکوت جوابم نمی دهی در هر سؤال از همه پرسیده ... بیشتر بخوانید »

اجازه هست که عشقتو،توکوچه هادادبزنم؟

اجازه هست که عشقتو،توکوچه هادادبزنم؟

روپشت بوم خونه هااسمتوفریادبزنم؟ اجازه هست که هرنفس ترانه بارونت کنم؟ ماه وستاره روبازم فدای چشمونت کنم؟ اجازه هست که خنده هات قلبموازجابکنه؟ بهت بگم عاشقتم،دوست دارم یه عالمه اجازه هست نگاهتو،توخاطرم قاب بکنم؟ چشمی که بدخواهمونه،به خاطرت خواب بکنم؟ اجازه فریادبزنم:توقلبمی تابه ابد؟ بدون اگه رسوابشم به خاطرت خوبه،نه بد! اجازه هست دریاباشم،کویرروپیمونه کنم؟ توصدف دلم بشی،من تودلت خونه ... بیشتر بخوانید »

خداوندا تنها درخواست من از تو این است

خداوندا تنها درخواست من از تو این است

روزی که به اغوش تو باز میگردم اگر جهنم از ان من شد که میسوزم با جان و دل چرا که حکم منی که دلت را شکستم و بر تو پشت کردم همین است اما اگر بهشتت از ان من شد هر چقدرهم زیبا انرا به من هدیه مکن بهشت من تنها یک چیز است در ان دنیا باز عشقم ... بیشتر بخوانید »

حالا نمیدونم کجـــاے کـــار میــلنگـد؟؟؟

حالا نمیدونم کجـــاے کـــار میــلنگـد؟؟؟

مــن زیــادے دوستتــــ دارم یـــا تــــو زیادے بــ ـی تــوجـّـهــی؟؟؟ مــن زیــادے عـــاشقـــم یـــا تــــو خیلـــــی معمــــولـــ ـی؟؟؟ تصــوراتــم اشتبـــاه استـــ یــا انتظــاراتـــم زیـــــاد؟؟؟ عــزیـــز ِ دوستـــ داشتنـــی … تـوجیــهـَـم کـن مــن تحـمــل ایــن همـه دوری را نــدارم… حالا نمیدونم کجـــاے کـــار میــلنگـد؟؟؟ بیشتر بخوانید »

غـُــرورَش را خیلـی دوستـــــ دارد

غـُــرورَش را خیلـی دوستـــــ دارد

اگـر داشتــه بـاشــد، آن را از او نگیـــریــد… حتــّی بـه امانتـــ نبــریـــد… ضــربــه‌ای هــم نَـزَنـیــدش، چــه رسـَـد به شـکسـتـَـن یـا لـِـه کــردن! آدمـــی غـُــرورَش را خیلـی زیــاد،   شـایــد بیـشتـَـر از تــمـام ِ داشـتـه‌هـایـَش، دوستـــ مـی‌دارد؛ حـالـا ببیــن اگــر خــودَش، غــرورَش را بــه خـاطــر ِ تـ ღــو،   نـادیـده بگیــرد، چـه قــَدر دوستتــــ دارد! و ایـــن را بــفـهـم …   ... بیشتر بخوانید »

برای تویی که تنهایی هایم پر از یاد توست…

برای تویی که تنهایی هایم پر از یاد توست…

برای تویی که قلبم منزلگه عـــشـــق توست … برای تویی که احسا سم از آن وجود نازنین توست … برای تویی که تمام هستی ام در عشق تو غرق شد… برای تویی که چشمانم همیشه به راه تو دوخته است… برای تویی که مرا مجذوب قلب ناز و احساس پاک خود کردی… برای تویی که هر لحظه دوری ات برایم ... بیشتر بخوانید »

وقتی یه سنگو تودریا میندازی

وقتی یه سنگو تودریا میندازی

میدونی چرا میگن” دلت دریا باشه” وقتی یه سنگو تودریا میندازی فقط برای چند ثانیه اونو متلاطم میکنه وبرای همیشه محو میشه ولی اون سنگ تا ابد ته دل دریا موندگاره وسعی می کنم مثل دریا باشم فراموش کنم سنگی که به دلم زدن با اینکه سنگینی شونو برای همیشه روی سینه ام   حس می کنم فقط حس میکنم بیشتر بخوانید »

ارامش…ارامش…

ارامش…ارامش…

درگیر رویای توام منو دوباره خواب کن دنیا اگه تنهام گذاشت، تو منو انتخاب کن دلت از آرزوی من، انگار بی خبر نبود حتی تو تصمیمای من،چشمات بی اثر نبود خواستم بهت چیزی نگم، تا با چشام خواهش کنم درارو بستم روت، تا احساس آرامش کنم باور نمی کنم ولی، انگار غرور من شکست اگه دلت میخواد بری، اصرار من ... بیشتر بخوانید »

نه …همین که هستی کافی نیست!

نه …همین که هستی کافی نیست!

نمی دانی این فقط بودنهایت چقدر آزارم می دهد! گویی که معلق در میان ِ نبودن های کابوس وارت ایستاده ام. من تو را لبریز از خودت می خواهم… با تمام نفس بریده گی هایت وقتی که سنگینی نام ِ مرا صدا می زنی وقتی که هجوم ِ نگاه غریبانه ات، قلعه ی قلب ِ سنگی ام را بی هیچ ... بیشتر بخوانید »

می گن چرا… چرا چرا چرا

می گن چرا… چرا چرا چرا

می گن چرا انقدرتحت فشارش گذاشتی ؟ سکوت می کنم می گن چرا نمی ذاری هرکاری که می خواد بکنه ؟ سکوت می کنم می گن چرا اگر بهت توجه نکنه ازش دلخور می شی ؟ سکوت میکنم می گن چرا وقتی می ره با یکی دیگه اشک می ریزی ؟ سکوت می کنم می گن چرا تمام لحظه هات ... بیشتر بخوانید »

آشناهای غریب همیشه زیادند

آشناهای غریب همیشه زیادند

ولی ما برای آنها… نمیدانم واقعا چرا و چگونه میشود که همه روزی آشنای غریب میشوند یکی هست ولی نیست یکی نیست ولی هست یکی میگوید هستم ولی نیست یکی میگوید نیستم ولی هست و در پایان همه بودنها و نبودنها تازه متوجه میشوی که: یکی بود هیشکی نبود این است دردی که درمانش را نمیدانند و ما هم نمیدانیم ... بیشتر بخوانید »

Scroll To Top