اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

تجاوز 2 معلم آمریکایی به کودکان مدرسه ای!! +عکس

مجموعه : مجله خبری روز
تجاوز 2 معلم آمریکایی به کودکان مدرسه ای!! +عکس
یک معلم 61 ساله که در سال 1994 به بهانه نبود مستندات کافی، از سوی دادگاه در یک مورد تجاوز جنسی بی گناه شناخته شده بود، این بار به اتهام ارتکاب 26 فقره تجاوز و آزار جنسی کودکان دستگیر شد. اقدام شنیع دو معلم آمریکایی در تجاوز وحشیانه به ده  ها کودک در مدرسه ابتدایی میرامونت ایالت لس آنجلس، مردم این منطقه را به شدت بهت زده کرده است.

لس آنجلس تایمز طی گزارشی در این زمینه تصریح کرد که مایک پارکر رئیس پلیس لس آنجلس در این خصوص گفته است: به فاصله 4 روز در این ایالت، دو معلم 49 و 61 ساله شناسایی شده اند که به ترتیب به 23 و 26 دانش آموز بین 6 تا 10 سال تجاوز جنسی کرده اند. براساس این گزارش، مارتین بی اسپرینگر 49 ساله اهل آلهامبر و مارک برندت 61 ساله، براساس تصاویری که از جنایات خود منتشر کرده اند شناسایی و دستگیر شده اند.

 
تجاوز 2 معلم آمریکایی به کودکان مدرسه ای!! +عکس
پارکر عنوان کرده که قربانیان شهوت رانی اسپرینگر 49 ساله، عمدتاً در طول 3 سال گذشته اقلاً یکبار در این مدرسه مورد آزار جنسی قرار گرفته اند. بازپرسان پیش بینی کرده اند که در این واقعه اسفناک، با گذشت زمان قربانیان بیشتری از میان دانش آموزان ممکن است پیدا شوند.
براساس همین گزارش، یک مورد هولناک تر نیز در این مدرسه از سوی یک وکیل سرشناس گزارش شده و آن اینکه مارک برندت پیرمرد 61 ساله، به طرق وحشتناکی، 26 کودک 6 تا 10 ساله را مورد آزار و تجاوزهای جنسی قرار داده است که این گزارش از ذکر جزئیات این جنایات هولناک معذور است.

مرد هوسران که 32 سال برای مدارس کار می کرده و طی این سال ها گزارش هایی از اقدامات شنیع وی به مسئولین مدرسه و مقامات قضایی ابراز می شده اما مورد بی توجهی آن ها قرار می گرفته است، با بستن دست و پای کودکان خردسال سنین 6 تا 10 سال، به طرق مشمئزکننده ای آن ها را مورد آزار قرار می داده است.

 
تجاوز 2 معلم آمریکایی به کودکان مدرسه ای!! +عکس
 
پدران و مادران کودکان خردسالی که مورد آزار قرار گرفته اند

براساس این گزارش، در سال 1994 پدر و مادر دختری 10 ساله با مراجعه به دادستان منطقه عنوان کرده بودند که دخترشان توسط برندت مورد آزار و تجاوز قرار گرفته است اما دادستان به جای ارجاع پرونده به پزشکی قانونی، برندت را به بهانه نبود مستندات کافی بی گناه دانسته است.

به علاوه، در سال 1990 نیز دو فرد با مراجعه به مسئولان مدرسه عنوان کردند که وی را در حال عمل شنیعی در کلاس دیده اند اما مسئولان مدرسه با توبیخ این دو فرد، این اظهارات را برگرفته از شایعات و یا هدف تخریب چهره برندت عنوان کردند.

 
تجاوز 2 معلم آمریکایی به کودکان مدرسه ای!! +عکس

اما با وجود گزارش های تکان دهنده از جنایات این دو معلم علیه کودکان خردسال، اتفاق عجیب تر، نوع مواجهه سیستم قانونی ایالات متحده و مسئولین این مدرسه با مسببان این جنایات بوده است. به گونه ای که جان دیزی مدیر مدارس منطقه لس آنجلس که به واسطه بی توجهی مسئولیت تحت امر وی، اتفاقات سال قبل در ابعادی بسیار گسترده تر دوباره رخ داده است، عنوان کرده که ما در نظر داریم اسپرینگر را طی هفته بعد جریمه کنیم.

ایران ناز، این مدیر در مصاحبه با شبکه KTTV حتی از اخراج این معلم حرفی به میان نیاورده و صرفاً عنوان کرده است: در نظر داریم تا هفته بعد در جلسه بررسی اتهامات، به خاطر رفتار و تماس های نامناسب با دانش آموزان او را جریمه کنیم.

به علاوه، سیستم قضایی ایالات متحده نیز که با اغماض از جنایت برندت 61 ساله در سال 1994، موجبات افزایش جنایت های وی را باعث شده است، براساس گمانه زنی ها و در صورتی که شاکیان بتوانند مستندات کافی را برای اثبات جرم وی به دادگاه ارائه دهند، براساس گزارش لس آنجلس تایمز، برندت را حداکثر به حبس ابد محکوم خواهد کرد و در غیر این صورت و در صورت تکرار واقعه 1994، محکومیت وی کاهش خواهد یافت و یا با پرداخت جریمه، یا بخشیده خواهد شد.

برخی گزارش ها حاکی است که جرم برندت در این در حالی است که در دو صورت مقصر یا بی گناه شناخته شدن برندت، به دلیل استعفای وی قبل از صدور حکم اخراج، برندت به دلیل استفاده از بیمه، ماهانه 4 هزار دلار نیز از بیمه بازنشستگی خود دریافت خواهد کرد!