اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

انتشار خبر سکته علی لاریجانی پس از یک هفته

مجموعه : مجله خبری روز
انتشار خبر سکته علی لاریجانی پس از یک هفته
به گزارش جام جم آنلاین، علی لاریجانی رئیس مجلس هفته پیش سكته كرد اما در حال حاضر حال وی مساعد است.همچنین حسینیان و خدادادی نیز دچار حمله قلبی شده بودند.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به دلیل فشارهای عصبی و روحی ناشی از كار ، هفته پیش هنگام افطار دچار حمله قلبی شد و بلافاصله پزشكان بر سر بالین وی حاضر شده و تشخیص دادند كه لاریجانی دچار حمله كرده شده است.تاكنون هیچ منبع رسمی از سوی لاریجانی از جمله دفتر وی این خبر را تایید نكرده است.

پس از این حمله قلبی لاریجانی هفته پیش در یكی از روزها در صحن مجلس حاضر نشد و در حال حاضر نیز حضور لاریجانی برای اداره مجلس كم رنگ شده است.

لاریجانی یكشنبه و امروز سه شنبه برای اداره مجلس حضور نداشت اما ریاست مجلس را محمدحسن ابوترابی فرد نایب رئیس اول مجلس به عهده داشت.

لاریجانی روز گذشته قرار بود در مراسم ضیافت افطار با خبرنگاران مجلس حضور یابد اما به جای وی محمدحسن ابوترابی فرد در جمع خبرنگاران حاضر شد اما لاریجانی در موقع اذان مغرب در این مراسم حاضر شد و پس از اقامه نماز مغرب و عشا به همراه خبرنگاران افطار كرد.

یكی از نمایندگان مجلس با تایید خبر حمله قلبی لاریجانی گفت: در روزهای گذشته در مجلس لایحه حمایت از خانواده مطرح بود كه برخی از نمایندگان با لاریجانی بحث و جدل كرده  و فشارها بر لاریجانی زیاد شده بود.

وی افزود: البته ممكن است حمله قلبی لاریجانی ربطی به این مسائل نداشته باشد.

پیش از این روح الله حسینیان رئیس كمیسیون سیاست داخلی و شوراهای مجلس و سلمان خدادادی نایب رئیس اول این كمیسیون دچار سكته قلبی شدند.

حسینیان پس از بستری در بیمارستان تحت عمل جراحی قلب باز قرار گرفت.