اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

كوچك زاده: افشا شدگان رئیس جمهور در صدد دادگاهی كردن او برمی آیند

مجموعه : مجله خبری روز

خبرگزاری فارس: نماینده مردم تهران تاكید كرد: احمدی نژاد با افشای كانون‌های قدرت و ثروت خود را فدا كرد و پیش‌بینی می‌كنم كه افشا شوندگان علیه رئیس جمهور فداكار اعلام جرم كرده و به انحای مختلف در صدد دادگاهی كردن او برآیند.
 

مهدی كوچك‌زاده نماینده مردم تهران و عضو كمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار امور مجلس خبرگزاری فارس با اشاره به افشاگری‌ها و سخنان محمود احمدی‌نژاد كاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دهم در مناظره با موسوی، گفت: علی‌رغم ادعایی كه آقای موسوی در مناظره شان مبنی بر پیروی از خط امام داشتند، برای ما مشخص شد كه چقدر از دیدگاه امام و رهبر معظم انقلاب دور هستند.
وی با تأكید براینكه رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند رئیس جمهور منتخب نباید فردی باشد كه از مطرح كردن جنایات صهیونیست‌ها در مجامع بین‌المللی خجالت بكشد، افزود: با اظهارات موسوی نسبت به عملكرد عزتمندانه رئیس جمهور در اجلاس دوربان و طرح هولوكاست مشخص شد كه چه كسانی از مطرح كردن جنایات صهیونیست‌‌ها در تریبون‌های جهانی می‌ترسند.
وی گفت: احمدی‌نژاد به‌ حق فرزند راستین امام و انقلاب است و همانطور كه در این 4 سال خود را فدای ارزشهای انقلاب كرد و در برابر كانون‌های قدرت و ثروت ایستاد،با افشاگری در این مناظره بار دیگر خود را فدا كرد.
كوچك‌زاده با اشاره به افشاگری مهم احمدی‌نژاد در خصوص تأمین منابع مالی ستادهای موسوی از سوی برخی كانون‌های قدرت و ثروت تأكید كرد: از آقای موسوی این سؤال را داریم كه چه كسانی با پول‌های هنگفت و هزینه‌های فراوان ستادهای لوكس ایشان را می‌گردانند؛ مگر به غیر از اطرافیان آقای هاشمی رفسنجانی و یاران شفیق آقای خاتمی همچون سازمان نامشروع مجاهدین و حزب مشاركت هستند كه رئیس جمهور نام آنها را در مناظره افشا كرد.
وی با اشاره به ذكر خاطره‌ موسوی از حضرت امام مبنی براینكه راه قدس از كربلا می‌گذرد، خطاب به موسوی خاطرنشان كرد: امام هیچگاه نگفت كه اول شكم‌مان سیر شود و پس از آن به فلسطینیان كمك كنیم؛ آقای موسوی جواب دهند كه چرا به چالش كشیدن صهیونیست‌ها با مطرح كردن هولوكاست را افراطی‌گری می‌خوانند در حالی كه رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها فرمودند كه سیاست خارجی این دولت تهاجمی و شعار‌های امام و انقلاب را احمدی‌نژاد احیا كرده است؛ آقای موسوی بدانند كه سیاست خارجی جمهوری اسلامی را رهبر انقلاب تعیین می‌كنند نه فلان كارمند وزارت خارجه.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنان خود به افشاگری مهم رئیس جمهور از كانون‌های قدرت و ثروت و مفسدان اقتصادی اشاره و تأكید كرد: بنده به عنوان كسی كه در كمیسیون اصل 90 بارها این پرونده‌‌ها را دیده و رسیدگی كرد‌ه‌ام و می‌گویم افشاگری احمدی‌نژاد كاملاً حقیقت داشت و اعلام می‌كند كه وی خود را فدا كرد و پیش‌بینی می‌كنم كه افشا شوندگان علیه رئیس جمهور فداكار اعلام جرم می‌كنند.
وی در پایان تأكید كرد: احمدی‌نژاد به‌ حق فرزند راستین امام و انقلاب است و همانطور كه در این 4 سال خود را فدای ارزشهای انقلاب كرد و در برابر كانون‌های قدرت و ثروت ایستاد، با افشاگری در این مناظره بار دیگر خود را فدا كرد.