اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

سوء استفاده این زن از پولی که اشتباه به حسابش واریز شد (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
سوء استفاده این زن از پولی که اشتباه به حسابش واریز شد (عکس)

اگر پول زیادی به حساب شما واریز شود چه واکنشی نشان خواهی داد؟ به راستی شما چه عکس العملی نشان خواهی داد هنگامی که متوجه شوید اشتباهی وجه زیادی به حساب شما واریز شده است؟ شاید برخی افراد در همان نگاه اول کل پول را برداشت نمایند و خرج نمایند. برخی از افراد هم هستند که به متصدی بانک مراجعه کرده و علت واریز وجه را جویا می شوند. اما نتیجه هر چه باشد از همان ابتدا مشخص است که پول به هر طریقی باشد از فرد گرفته می شود.

سوء استفاده این زن از پولی که اشتباه به حسابش واریز شد (عکس)

به گزارش ایران ناز: هنگامی که خانم مایکلا هاچینگز متوجه شد پول بادآورده ای به حسابش خوابیده است بدون داشتن زره ای تردید انرا برداشت نمود و به کسب و کار زد. مایکلا در کار طراحی لباس است. مبلغ 52 هزار پوند اشتباها از حساب شورای لیچفیلد به حسابش واریز شده بود. خانم 23 ساله به روزنامه سان می گوید درست است که من کار اشتباهی کرده ام اما هر چه باشد من هم بشرم و عاری از خطا و اشتباه نیستم.
پلیس مرا اذیت نمود تنها به خاطر اینکه زیبا به نظر می رسیدم مرا گنهکار می دانند! این درست نیست. گنهکار واقعی فردی است که پول را به حساب من واریز کرده است. اینکه آنها به خاطر اینکه من زیبا هستم اذیتم نمایند وحشتناک است!!

مایکلا فعلا بازداشت شده است و احتمالا به 10 سال زندان محکوم خواهد شد. او همچنین موظف شده است 150 ساعت بدون مزد کار نماید. اما به هر حال یا باید پول را پس دهد یا به زندان برود. بخش زیادی از پول پرداخت شده اما مایکلا هنوز 6 هزار پوند دیگر قرض دارد. او اکنون با کار کردن در طویله پدرش سعی دارد قرض خود را پرداخت نماید.