اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

توبه ملکه زیبایی و بازیگر زن سرشناس مراکش! (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
توبه ملکه زیبایی و بازیگر زن سرشناس مراکش! (عکس)
خانم ایمان شاکر بازیگر معروف و سرشناس مراکشی با اعلام کناره گیری خود از این حرفه، تاکید کرده است: زندگی برایش با ثبات تر خواهد بود چون کشف کرده زندگی هنرپیشه ها به پشیمانی یا خودکشی ختم میشود. به گزارش ایران ناز این بازیگر مراکشی که در مجموعه تلویزیونی معروف عار نقش آفرینی کرده همچنین گفته است: این تصمیم را عجولانه نگرفته و جدایی وی از بازیگری یک تصمیم نهایی است.
 
وی اضافه کرده است: جدایی از بازیگری برایش دشوار نخواهد بود، چرا که زندگی اش دور از هنر پیشگی باثبات تر خواهد بود و این همان اتفاقی است که آرزویش را دارد. این هنرپیشه مراکشی در واکنش به برخی ادعاها در خصوص این تصمیم مهم گفت: اینکه برخی می گویند به دنبال تبلیغ رسانه ای هستم، تعجب می کنم، اگر به دنبال تبلیغ رسانه ای بودم، پیشنهاد داده شده برای بازی در فیلم های سینمایی و تلویزیونی را رد نمیکردم.
 
توبه ملکه زیبایی و بازیگر زن سرشناس مراکش! (عکس)
ایمان شاکر چندی پیش گفته بود: به جدایی از بازیگری فکر خواهد کرد؛ چون این حرفه لایق زنان و در شأن آنها نیست، و کشف کرده اکثر افراد شاغل در این حرفه، زندگی شان به پشیمانی، عدم تشکیل خانواده یا خودکشی ختم میشود. وی همچنین با افزودن این که مردم به حرفه بازیگری به دید یک شغل منافی با ارزش ها، عرف و دین می نگرند بیان داشته است: تاکنون در این حرفه خوشبختی خود را ندیده است و خوشبختی حقیقی و واقعی را در رضای خدا میبیند.
اضافه میشود که دو سال پیش این بازیگر مراکشی با بازی در سریال مصری عار بحث های وسیعی را در میان مردم کشورش ایجاد کرد. وی در این سریال نقش یک دختر شب گرد را بازی می کرد، پس از آن بود که مردم مغرب خواهان نفی هویت مراکشی وی شدند!