اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

سونی Duo 13 یک لپ تاپ عالی

سونی Duo 13 یک لپ تاپ عالی
در حالی که منتظر این نبودیم که بعد از ورود چندین لپ تاپ با سبک پیشین طراحی لپ تاپ ها، برای مدتی لپ تاپ جدیدی با سبکی نو وارد بازار نشود اما این بار سونی با لپ تاپ Duo نظر متخصصان آی تی را به سوی خود جلب کرده است. این لپ تاپ با سبک کشویی دارای طراحی مدرن و جالبی است.

لپ تاپ  VAIO Duo 13 دارای یک نمایشگر TRILUMINOS برای موبایل است. این فناوری نمایشگر سونی امکان نمایش صحیح و ساختار یافته رنگ ها را فراهم می آورد. آن همچنین فناوری  X-Reality سونی را به طور برجسته ای نشان می دهد که محتوای مدیا را تصحیح می کند و پیکسل ها را تصحیح می نماید و کیفیت تصاویر را از طریق جنبه های محتوایی می افزاید.

لپ تاپ  VAIO Duo 13 با برخورداری از یک دوربین ۸ مگاپیکسلی با Exmor RS امکان گرفتن تصاویر با کیفیت بالاتر را فراهم آورده است.علاوه بر اپلیکیشن ها، ایمیل ها و آبدیت نمودن دیگر محتوای دیجیتال سونی Duo قادر است در حالت Sleep ارتباط اینترنتی را حفظ بنماید و نرم افزار ها را آبدیت بنماید. از دیگر ویژگی های این لپ تاپ هیبریدی عمر مناسب باطری آن است.مشخصات لپ تاپ کشویی سونی Duo 13

 سونی قول داده است که عمر آن بیش از سایر اولترا بوک ها باشد و این در حالی است که سایت های  اخبار فناوری همچون engadget عمر باطری این لپ تاپ را ۹:۴۰ اعلام نموده اند در حالی که برخی سایت ها همچون slashgear می گویند عم باطری این لپ تاپ حدود ۱۵ ساعت است باید منتظر بود و دید خلاصه در میان این منابع خبری کدام صحیح می گویند جالب است.


مطابق آنچه سایت Sony می گوید وزن این لپ تاپ ۱۰۶۰ کیلوگرم است که نسبت با VAIO Pro 11 ، ۱۹۰ گرم سنگین تر است که البته با توجه با اینکه این لپ تاپ ۱۳ اینچی است این اختلاف وزن طبیعی محسوب می شود. این لپ تاپ دارای صفحه نمایشی با کیفیت ۱,۹۲۰×۱,۰۸۰ پیکسل و فول HD است. قیمت این لپ تاپ از ۱۳۹۹ دلار آغاز و تا ۲۷۰۰ دلار نیز قابل افزایش است و این در حالی که امکانات جانبی دیگر به آن افزوده خواهد شد. این لپ تاپ در دو رنگ مشکی و سفید کربنی عرضه خواهد شد.