اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

مضرات عجیب ریش های بلند!

مضرات عجیب ریش های بلند!

کثیف بودن ریش های بلند مثل مدفوع!!

 

بر اساس یک تحقیق، هرچقدر ریش‌داران به سر وضع محاسن خودشان برسند، اما در ریش‌‌های‌شان هم میکروب‌هایی هست که در مدفوع‌ یافت می‌شود.

 

ایران ناز به گزارش سایت خبر فن‌آوری مشبل، آزمایش انجام شده روی گروهی داوطلب در شهر البوکرکی ایالت نیومکزیکو، پس از بررسی ریش‌های‌شان از سوی یک میکروب‌شناس، معلوم شد میکروب‌های موجود در ریش، از همان نوعی است که در توالت یافت می‌شود.

 

 
این مساله به معنی مریض شدن صاحب ریش نیست. جان گولوبیک، محققی که در این باره تحقیق کرده می‌گوید که اگرچه تعدادی از باکتری‌های یافت شده در ریش افراد مختلف بیماری‌زا نبوده‌ است، اما میزان باکتری‌ها باعث نگرانی است. به عقیده‌ی این میکروب‌شناس، تمیز کردن دائمی ریش و شستن دست‌ها برای افراد ریش‌دار، از واجبات است. نکته‌ی مهم دیگر، دوری از نزدیک کردن دست‌ها به صورت است.

 

 

 

داریوش سجادی اینبار از شعور و هوش بالای(!) نویسندگان زردنامه خودنویس به ستوه آمده و به بهانه مطلبی با عنوان «وقتی ریش کثیف تر از توالت است!» حقوق مسلمشان را به آنها یادآور شده است.

 این بار مطلب زردنامه خودنویس با عنوان «وقتی ریش کثیف تر از توالت است!»، داد داریوش سجادی را در آورده است. این فعال سیاسی در یادداشتی با عنوان «شوت ها!»، تنفر از دین و نمادهای مذهبی را حق نویسندگان خودنویس می‌داند اما تعلق به شعور و عقل را در اولویت و قبل از تنفر نسبت به دین، حق مسلم تر آنان ذکر می‌کند.

 

به گزارش بولتن نیوز، متن کامل یادداشت «شوت ها!» به شرح زیر است:

 

زرد نامه «خودنویس» در مطلبی تحت عنوان «ریش کثیف تر از توالت است» هر چند کوشیده تا از این طریق عمق غیظ و کراهت خود از نمادهای مذهبی را به تصویر بکشد اما عملا و ناخواسته و برخلاف انتظارش و با دست خود عمق بلاهت و حماقت و کند ذهنی خود را به اثبات رسانده!

این زرد نامه در مطلب خود و به استناد یک میکروب شناس مدعی شده:

آزمایش انجام شده روی گروهی داوطلب در شهر البوکرکی ایالت نیومکزیکو، پس از بررسی ریش‌های‌شان، معلوم شد میکروب‌های موجود در ریش، از همان نوعی است که در توالت یافت می‌شود.

یکی لطف کند و به این شوتآن (!) گرانقدر بفرمایند:

برادران آی کیو!

مگر میکروب ها صاحب شعورند تا ریش را جولانگاه زیست و رشد و نمو خود قرار دهند اما از مرز گوش بالاتر نروند!؟

 

برادران آی کیو!

مگر چه تفاوتی است بین رویش مو در صورت و ادامه آن رویش بر روی سر که میکروب ها در اولی می لولند و از دومی می گریزند!؟

 

برادران آی کیو!

تنفر از دین و نمادهای مذهبی حق مسلم شماست اما تعلق به شعور و عقل و آی کیو نیز در اولویت و قبل از تنفرتان از دین، حق مسلم تر شماست!

خداوند به جمهوری اسلامی صبر عنایت کـُناد به اعتبار برخوردای اش از چنین اپوزیسیون مشنگ صولتی !