اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

اولین ساعت هوشمندش معرفی شد

اولین ساعت هوشمندش معرفی شد
چند ماه پیش شرکت سامسونگ اعلام کرد که در حال توسعه ساعت هوشمند خودش است و قصد دارد در بازار ابزارهای پوشیدنی حضور جدی و پر رنگی داشته باشد.

در همین راستا اخیرا اطلاعات مربوط به یک ابزار جدید با نام مدل SM-V700 در سایت Zaumba منتشر شده است که نشان می‌دهد سامسونگ در تلاش است تا ساعت هوشمند خود را برای نمایشگاه IFA 2013 آماده کند.

ساعت هوشمند سامسونگ قرار است مانند یک ابزار جانبی برای موبایل‌های خانواده گلکسی عمل کند و قابلیت‌های بیشتری را در اختیار کاربران قرار بدهد. احتمالا ساعت‌های هوشمند سامسونگ مبتنی بر سیستم عامل آندروید خواهد بود.

این در حالی است که شرکت‌های بزرگی مانند گوگل، سونی، اپل و حتی مایکروسافت در تلاش هستند تا زودتر محصولات خودشان را وارد بازار جدید ابزارهای پوشیدنی و پررونق کنند. البته در این میان اپل و گوگل بیشتر از شرکت‌های دیگر سرمایه‌گذاری کرده‌اند.
 
گوگل با عینک هوشمندش هیاهوی زیادی برپا کرده است و اپل هم گویا یک تیم بزرگ بیش از ۱۰۰ نفری را مامور طراحی و ساخت ساعت هوشمند خودش کرده است جالب است.

Zaumba گزارش کرده که مراحل طراحی ساعت هوشمند سامسونگ به پایان رسیده است و این شرکت ممکن است در نمایشگاه IFA 2013 علاوه بر موبایل گلکسی نوت ۳ از ساعت هوشمند خودش هم پرده‌برداری کند.